(+48) 600-686-569
cezmed@wp.pl

Sklep medyczny Cezmed: regulamin zakupów

Medyczny sklep internetowy, działający pod adresem www.cezmed.com.pl, prowadzony jest przez CEZMED Sklep Medyczny Małgorzata Salata, ul. Przy Agorze 3/40, 01-960 Warszawa NIP 658-142-82-79

1. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pomocą witryny internetowej www.cezmed.com.pl

2. Zamówienia są przyjmowane przez stronę www.cezmed.com.pl , których potwierdzeniem jest email wysyłany do Kupujących tuż po zamówieniu.

3. Każda osoba prywatna, instytucja lub firma wypełniająca formularz zamówienia zwana dalej Klientem zobowiązana jest do podania prawdziwych danych teleadresowych.

4. Przyjęcie do realizacji zamówienia rozpoczyna się natychmiast po jego wpłynięciu.

5. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).

6. Zamówienia produktów oznaczonych symbolem wysyłka w 48h, które wpłyną do godz. 13.00 w dni robocze realizowane (wysyłane) są za pobraniem następnego dnia, a w przypadku płatności przelewem tuż po zaksięgowaniu wpłaty.

7. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów i realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania się zapasów objętych tą formą sprzedaży.

8. Do każdego zamówienia wystawiany jest paragon lub faktura VAT

9. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu wystawienia faktury. Klient może wycofać złożone zamówienie w całości do momentu jego wysłania. Wprowadzanie powyższych zmian możliwe jest poprzez kontakt z obsługą sklepu e-mailem pod adresem cezmed@wp.pl lub telefonicznie 22/632-05-60 , 600-686-569

10. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

11. Na czas otrzymania przesyłki składa się czas realizacji oraz czas dostawy.

12. Przesyłki :

Sposób dostawyPrzedpłata
(przelew)
PobranieCzas dostarczenia
Firma kurierska15 zł18,00 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska
(przesyłka priorytetowa)
12 zł15 zł2-3 dni robocze
Poczta Polska (list polecony)10,00 zł-3-5 dni roboczych
Odbiór osobistybezpłatniebezpłatnie-UWAGA!  Koszty przesyłki obowiązują na terenie naszego kraju. Koszt dostawy może ulec zwiększeniu w przypadku produktów o niestandardowych gabarytach i/lub większej wadze.

13. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:

  1. przy odbiorze: należność pobiera listonosz lub kurier;
  2. przelewem bankowym na konto sklepu 

CEZMED Sklep Medyczny Małgorzata Salata, ul. Przy Agorze 3/40, 01-960 Warszawa

ING BANK ŚLĄSKI

65 1050 1054 1000 0092 0240 2641

14. Klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany, ani nie został w żaden sposób zniszczony. W przypadku niezgodności towaru z umową Klient powinien odesłać do sklepu, na koszt sklepu, reklamowany towar wraz z opisem niezgodności.

15. Zwracany towar w trybie pkt. 14 należy odesłać po wysłaniu zgłoszenia zwrotu na adres cezmed@wp.pl lub na adres CEZMED SKLEP MEDYCZNY ul.Młynarska 29, 01-175 Warszawa

Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 5 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta lub przekazem pocztowym pod adresem wskazanym w zamówieniu. 

16. Wszystkie towary dostępne w sklepie objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.

17. Reklamacje. Jeżeli otrzymany produkt posiada wady techniczne, to Klient może skorzystać z gwarancji Jeżeli otrzymany produkt nie jest zgodny z zamówieniem, to prosimy o natychmiastowy kontakt z obsługą sklepu e-mailem pod adresem cezmed@wp.pl lub telefonicznie 22/632-05-60 , 600-686-569 i poinformowanie nas o niezgodności.

  1. Reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez Sklep przesyłki z reklamowanym towarem. W przypadku uznania reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów towaru), Sklep zwróci Klientowi równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu inne, dostępne w Sklepie towary do wyboru. 

18. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych, powstałych podczas dostawy, lub skierowania reklamacji bezpośrednio do sprzedawcy klient powinien odesłać wadliwy produkt przesyłką pocztową na adres .CEZMED SKLEP MEDYCZNY ul.Młynarska 29, 01-175 Warsza, nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

19. Umowa sprzedaży zawierana jest między Klientem a CEZMED Sklep Medyczny Małgorzata Salata,

ul. Przy Agorze 3/40, 01-960 Warszawa ., a jej dowodem jest faktura VATlub paragon fiskalny.

20. Administratorem bazy danych osobowych przekazywanych przez klientów sklepu internetowego www.cezmed.com.pl w związku z zakupami jest CEZMED Sklep Medyczny Małgorzata Salata, ul. Przy Agorze 3/40, 01-960 Warszawa. Dane osobowe wykorzystywane są w celu realizacji umów sprzedaży, w zawiązku z tym mogą być przekazywane podmiotom odpowiedzialnym za dostawę zakupionych towarów do klienta. Klienci mają prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania. Dane są przekazywane dobrowolnie.

21. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram